Pažymos apie darbo stažą ir/arba pajamas bei dokumentų išrašų, nuorašų ir kopijų išdavimas iš savivaldybės veiklos archyvo ir/arba likviduotų juridinių asmenų archyvo

Kauno miesto savivaldybės administracijos Dokumentų skyriaus Archyvų poskyris (toliau - Archyvas), įgyvendindamas valstybės deleguotą funkciją, priima saugoti Kauno miesto likviduotų įmonių dokumentus. Archyvas likviduotų įmonių perduotų dokumentų pagrindu valstybės institucijoms ir gyventojams išduoda archyvo pažymas, atitinkamas patvirtintas kopijas, sudaro sąlygas susipažinti su saugomais dokumentais bei teikia kitas pagal kompetenciją priskirtas paslaugas.

PASTABA. Ne visos likviduotos organizacijos pasirūpino perduoti dokumentus į Kauno miesto savivaldybės administracijos Archyvų skyrių (ypač iki 1997 metų) ir apie visas likviduotas įmones Archyvas duomenų neturi.

Pažymas galite užsisakyti per elektroninius valdžios vartus  arba

asmenys, pageidaujantys gauti pažymą apie darbo pajamas ir/ar stažą pateikia:
1. Prašymą;
2. Darbo knygelės įrašų kopiją (tik tie lapai, iš kurios darbovietės reikalinga pažyma ir pirmas lapas su asmens vardu, pavarde ir gimimo metais).

KLIENTŲ APTARNAVIMO IR INFORMAVIMO SKYRIAUS ASMENŲ APTARNAVIMO POSKYRIS 

Laisvės al. 94, Kaunas
4 darbo vieta
Specialistė
Daiva Kišonienė
[email protected]
tel.: (8 37) 20 72 93

Dokumentai priimami:
Pirmadienį 8–17 val.
Antradienį 8–17 val.
Trečiadienį 8–17 val.
Ketvirtadienį 8–17 val.
Penktadienį 8–15.45 val.

Atnaujinimo data: 2023-06-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Dokumentų skyrius Jolanta Bičkauskienė,
(8 37) 42 45 38
Asta Vingelienė,
(8 37) 42 42 03
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.