Pažymos apie darbo stažą ir/arba pajamas bei dokumentų išrašų, nuorašų ir kopijų išdavimas iš savivaldybės veiklos archyvo ir/arba likviduotų juridinių asmenų archyvo

Kauno miesto savivaldybės administracijos Dokumentų skyriaus Archyvų poskyris (toliau – Archyvas) priima toliau saugoti ir saugo:

  • Kauno miesto savivaldybės administracijos (toliau – Administracija) padalinių:
    • ilgai saugomus dokumentus, kurių saugojimo terminas, numatytas teisės aktuose, nėra pasibaigęs (mero potvarkiai, Administracijos direktoriaus įsakymai dėl priėmimo / atleidimo į / iš darbą (-o), asmens kortelės, asmens sąskaitų kortelės ir kt.);
    • nuolat saugomus dokumentus (Savivaldybės teisės aktai: Tarybos sprendimai, Administracijos direktoriaus įsakymai, Valdybos sprendimai ir kt.).
  • likviduojamų juridinių asmenų (Savivaldybės institucijų, įstaigų ar įmonių, privačių juridinių asmenų, nevalstybinių organizacijų), kurių buveinė buvo Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, veiklos dokumentus, kurių norminių teisės aktų nustatytas saugojimo terminas nėra pasibaigęs;

Dokumentai saugomi vadovaujantis Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodykle, patvirtinta Lietuvos vyriausiojo archyvaro 2011 m. kovo 9 d. įsakymu  Nr. V-100.

Asmenys, kuriems reikalingi duomenys apie gautas pajamas, darbo stažą ar kitus juridinius faktus, prašymą dėl informacijos gavimo iš Savivaldybės veiklos archyvo ir / arba likviduotų juridinių asmenų archyvo gali pateikti tiesiogiai atvykę į Kauno miesto savivaldybę, registruotu paštu ar per kurjerį, elektroniniu būdu per Elektroninių valdžios vartų portalą ar per Kauno miesto savivaldybės teikiamų paslaugų portalą.

Asmenys, pageidaujantys gauti pažymą apie darbo pajamas ir/ar stažą kartu su prašymu turi pateikti: darbo knygelės įrašų kopiją (tik tie lapai, iš kurios darbovietės reikalinga pažyma ir pirmas lapas su asmens vardu, pavarde ir gimimo metais), asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, įgaliojimą ar kitą atstovavimą patvirtinantį dokumentą, jeigu kreipiasi įgaliotas asmuo ar atstovas, ir įgalioto asmens ar atstovo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Prašymai priimami Interesantų priimamojo 4 darbo vietoje.

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonais: +370 37 42 42 03, +370 37 42 35 73.

Fiziniai ir juridiniai asmenys, turintys teisę gauti dokumentų išrašus, nuorašus ir kopijas iš Savivaldybės veiklos archyvo, kuriame iki perdavimo Kauno regioniniam valstybės archyvui saugomi Tarybos sprendimai, Administracijos direktoriaus įsakymai, Valdybos sprendimai, mero potvarkiai, darbuotojų darbo užmokesčio dokumentai ir kt., prašymą gali pateikti tiesiogiai atvykę į Kauno miesto savivaldybę, registruotu paštu ar per kurjerį, elektroniniu būdu per Elektroninių valdžios vartų portalą ar per Kauno miesto savivaldybės teikiamų paslaugų portalą.

Kai kuriuose dokumentuose pateikiama informacija apie asmens duomenis, todėl kreipiantis būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinančius (fiziniams asmenims) arba kitus teisę gauti pageidaujamą informaciją įrodančius (juridiniams asmenims) dokumentus.

Jei prašymą pasirašo ir teikia įgaliotas asmuo, kartu su prašymu turi būti pateikiamas įgaliojimas.

Prašymai priimami Interesantų priimamojo 4 darbo vietoje.

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 37 42 35 73.

 

KLIENTŲ APTARNAVIMO IR INFORMAVIMO SKYRIAUS ASMENŲ APTARNAVIMO POSKYRIS 

Laisvės al. 94, Kaunas
4 darbo vieta
Specialistė
Daiva Kišonienė
[email protected]
tel.: +370 37 20 72 93

Dokumentai priimami:
Pirmadienį 8–17 val.
Antradienį 8–17 val.
Trečiadienį 8–17 val.
Ketvirtadienį 8–17 val.
Penktadienį 8–15.45 val.

Atnaujinimo data: 2024-03-21
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Dokumentų skyrius Jolanta Bičkauskienė,
+370 37 42 45 38
Asta Vingelienė,
+370 37 42 52 46
Leonarda Neverbickienė,
+370 37 42 35 73
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.