Savivaldybės viešojo administravimo subjektų veiklos dokumentų (Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimų, mero potvarkių, administracijos direktoriaus įsakymų ir kt.) išrašų, nuorašų ir kopijų teikimas

Dokumentų skyrius, gavęs fizinio ar juridinio asmens prašymą, gali pateikti:

  • 2003–2018 m. įskaitytinai Savivaldybės teisės aktų (Tarybos, Valdybos sprendimų, mero potvarkių, Administracijos direktoriaus įsakymų veiklos klausimais)
  • (2019–2022 m. Tarybos sprendimai ir mero potvarkiai saugomi Tarybos ir mero sekretoriate) ir
  • 2019–2022 m. įskaitytinai Administracijos direktoriaus įsakymų veiklos klausimais kopijas.
    • Savivaldybėje dirbusių darbuotojų darbo stažą ar kitus juridinius faktus įrodančių dokumentų kopijas (kreipiantis būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir darbo knygelės (socialinio draudimo pažymėjimo) kopiją, kreipiantis įgaliotam asmeniui – jo atstovavimą patvirtinančius dokumentus);

 

  • atsakyti, ar Kauno miesto savivaldybėje yra prašomi dokumentai bei pateikti jų kopijas, o jei ne, tai prašymą persiųsti pagal priklausomybę. Galite užpildyti elektroninę prašymo formą. Galite pildyti formą skirtą parsisiųsti ir pildyti kompiuteriu ir atsispausdinus pristatyti nurodytu adresu.

KLIENTŲ APTARNAVIMO IR INFORMAVIMO SKYRIAUS ASMENŲ APTARNAVIMO POSKYRIS 

 

Laisvės al. 94, Kaunas
4 darbo vieta
Specialistė
Daiva Kišonienė
daiva.kisoniene@kaunas.lt
tel.: (8 37) 20 72 93

Dokumentai priimami:
Pirmadienį 8–17 val.
Antradienį 8–17 val.
Trečiadienį 8–17 val.
Ketvirtadienį 8–17 val.
Penktadienį 8–15.45 val.

Atnaujinimo data: 2022-10-12
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Dokumentų skyrius Evelina Sinkevičiūtė,
(8 37) 42 45 70
Jolanta Bičkauskienė,
(8 37) 42 45 38
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.