Asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus vertinimo ir išvados teikimas

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste faktiškai gyvenantys asmenys.

Ši paslauga teikiama tuomet, kai fiziniam asmeniui, kuris dėl sveikatos būklės negali savarankiškai įgyvendinti savo teisių ar vykdyti pareigų, ar dėl psichinės ligos arba silpnaprotystės negali suprasti savo veiksmų reikšmės ar jų valdyti tam tikroje srityje. Asmuo teismo tvarka gali būti pripažintas neveiksniu ar ribotai veiksniu tam tikroje srityje, nustatyta globa ir paskirtas globėjas tam tikroje srityje.

 

Paslaugos gavimo sąlygos: Paslauga teikiama užpildžius nustatytos formos prašymą „Dėl socialinio darbuotojo išvados pateikimo (asmens gebėjimo pasirūpini savimi ir priimti kasdienius sprendimus)“ pridedant dokumentus, kurie įrodo giminystės ryšį su asmeniu, kurio gebėjimus prašoma nustatyti.

Prašymą gali pateikti asmens, dėl kurio prašoma pateikti išvadą, sutuoktinis, tėvai, pilnamečiai vaikai.

Prašymą taip pat galima pateikti:  https://epaslaugos.kaunas.lt/internetu-uzsakomos-paslaugos/

Atnaujinimo data: 2023-06-02
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 60 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Daiva Klovienė,
+370 37 42 48 75
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.