SOCIALINES PASLAUGAS KAUNO MIESTO GYVENTOJAMS TEIKIANČIŲ ĮSTAIGŲ SĄRAŠAS IR ĮTRAUKIMAS Į JĮ

Vadovaujantis Socialinių paslaugų įstatymo 13 straipsnio 9 punkto nuostatomis, Paslaugų gavėjai, kurie socialines paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka gali gauti Kauno miesto savivaldybės sprendimu sudarant sutartį dėl asmeniui (šeimai) teikiamų socialinių paslaugų išlaidų finansavimo, į įstaigas siunčiami atsižvelgiant į jo paties (globėjo, rūpintojo) pageidavimą, įstaigos galimybes suteikti reikiamas paslaugas ir turimą teisės aktų nustatyta tvarka suteiktą teisę teikti akredituotą socialinę priežiūrą ar licenciją teikti socialinę globą.

 

Kauno miesto gyventojai socialines paslaugas teikiančią įstaigą gali pasirinkti iš sąrašo, kuris sudaromas vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės gyventojams socialines paslaugas teikiančių įstaigų sąrašo sudarymo  tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. sausio 19 d. įsakymu Nr. A-158 „Dėl Kauno miesto savivaldybės gyventojams socialines paslaugas teikiančių įstaigų sąrašo sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Tvarka) (pridedama).

 

Pageidaujančios būti įtrauktos į šį sąrašą akredituotos (nuo 2020 m. sausio 1 d. teikiama akredituota vaikų dienos socialinė priežiūra, nuo 2022 m. sausio 1 d. – ir kitos socialinės priežiūros paslaugos) ar turinčios licenciją teikti socialinės globos paslaugas įstaigos turi pateikti prašymą su pridedamais dokumentais Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriui, kaip tai reikalaujama Tvarkoje, kitą reikiamą informaciją, užpildant pridedamą lentelę.

 

 

 

Tvarkos aprašas

1 priedas_prašymas

2 priedas_informacija

3 priedas_ataskaita

Tvarkos-apraso-priedas

Tvarkos-apraso-priedas_sarasas_-2024-04-24

Atnaujinimo data: 2024-04-24
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Rita Baltrušaitienė,
+370 37 42 41 65
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.